Ви вирішили зробити собі подарунок — професійну фотосесію. Ідея справді чудова. Ви знайшли хорошого фотографа, узгодили всі деталі, ціну і, здавалося б, залишається тільки чекати цього захоплюючого творчого процесу. Але у вас все одно залишається багато питань. Починаючи від того, як виглядати, і закінчуючи тим, що брати з собою. Як правило, ці моменти узгоджуються безпосередньо з фотографом, та все ж зупинимось на деяких важливих нюансах, котрі часто не згадують.

                              

Макіяж

Сучасні камери дають настільки чітке зображення, що помітними будуть навіть найменші недоліки шкіри. Звісно, можна сподіватись на подальшу обробку фото в графічних редакторах, однак це досить помітно вплине на ціну. Обробка одного фото займе досить багато часу і при тому, що вдалих фотографій може бути, скажімо, 50, при обробці фотограф обере лише 5–10. Тому краще вже одразу виглядати ідеально, аби не втрачати на ціні та кількості. Доцільно буде в цьому випадку скористатись послугами професійного візажиста. Він зробить ідеальний мейк-ап для фотосесії і може навіть запропонувати якісь свої цікаві творчі ідеї.

Якщо макіяж для фотосесії ви будете виконувати самостійно зверніть увагу на такі нюанси:

• Камери дуже сильно передають жирний відблиск шкіри, який під прицільним студійним світом стає особливо помітним. Тому за декілька днів до фотосесії попрацюйте над усуненням цієї проблеми — придбайте матуючі засоби для догляду за обличчям, аби жирний відблиск на момент фотосесії звести до мінімуму.
• Перед фотосесією не пошкодуйте часу і добре відпочиньте та виспіться. Фотографії будуть вашою пам’яттю, і темні кола та мішки під очима там аж ніяк не доречні.
• Маскуйте шкіру тональним кремом і обов’язково матовою пудрою, але пам’ятайте, що вони повинні повністю співпадати по тону зі шкірою шиї та плечей. Нікому не захочеться, щоб обличчя виділялось на загальному фоні темною плямою.
• Серед декоративної косметики використовувати можна все, що звичне вам і що передбачає задуманий вами образ. Тільки якщо будете використовувати блискучі тіні, подбайте, аби вони не посипались, це буде дуже помітно на знімках. Обов’язково візьміть усі засоби декоративної косметики, якими ви користувались, з собою. Завжди може виникнути необхідність підправити макіяж в процесі фотозйомки.

Одяг

     Не полінуйтесь потратити 4–5 годин на вибір одягу для фотосесії. Перегляньте весь свій гардероб і постарайтесь обрати декілька варіантів, які відрізнятимуться по стилю один від одного. Якщо ви сумніватиметеся в виборі, наприклад, з двох варіантів вечірніх суконь — візьміть обидві. Але не слід брати на фотозйомку з собою половину гардеробу з метою обрати вже на місці чи за допомогою фотографа. Ви лише потратите відведений на фотосесію час на примірку нарядів. Тому не шкодуйте часу покрутитись перед дзеркалом і підібрати все заздалегідь.
Якщо ваш образ передбачає відкриті ноги, візьміть з собою декілька пар тоненьких колготок (не товщі 20 ден). Навіть якщо в повсякденному житті ваші ніжки є ідеальними, професійне світло фотостудії може виділити навіть найменші нерівності на шкірі чи синці.
Каблуки на фотосесії будуть доречними. Окрім того, що вони візуально видовжують ноги, роблять стегна більш підтягнутими, підбори зроблять ваш стан стрункішим в цілому та більш жіночним.
Приділіть увагу вибору білизни. Часом найкращі кадри можуть зіпсувати сліди на тілі від бюстгальтера, або край білизни, що ненароком може показатись з-під одягу. Повертіться вдома перед дзеркалом і переконайтесь, що ці нюанси не зашкодять вашій фотосесії.

 

                             

   До фотосесії справді слід готуватись заздалегідь. Не лінуйтесь продумати весь образ і приділити увагу кожній деталі — від біжутерії до кольору лаку на нігтях. Ваші старання дадуть прекрасний результат. І завжди відправляйтесь на фотозйомку в хорошому настрої, тоді ваші фото обов’язково вийдуть чарівними.