ФОТОКАРТИНИ

Друк на полотні - в чому суть і особливості?

    Друк на полотні на основі власного фото замовника є унікальним способом змінити інтер'єр приміщення, зробити його унікальним і надати простору індивідуальності. Особиста тема підійде як для декорування спальні, так і кухні, вітальні, дитячої та інших кімнат. Друк на полотні в Києві є основним напрямком нашої діяльності, тому ми можемо гарантувати вам високу якість виконання замовлення.

   При виборі друку фото на полотні, ви створите інтер'єр, який буде в повній мірі відповідати вашим смаком. Як сюжету картини може постати будь-яка фотографія, якщо її якість відповідає вимогам до зображення. Фотографії на полотні будуть володіти всім багатством палітри, яким володіє оригінальна композиція зі збереженою деталізацією знімка.

 За основу ми беремо натуральні полотна і це забезпечує максимальну схожість з рукотворної картиною. Для нанесення використовуються екологічні біочерніла, які володіють стійкістю до води, сонячних променів і пошкоджень механічного характеру. Якщо ви завжди мріяли про те, щоб у вашому домі висіла справжня картина, але не могли визначитися з сюжетом - чому б не почати з зображення, яке гарантовано вам до смаку?

В ЧОМУ ОСНОВНІ ПЛЮСИ ДРУКУ ФОТОГРАФІЙ НА ПОЛОТНІ:

- Розмір фотографії може бути досить великим, до 130 сантиметрів по одній зі сторін

- Дуже висока якість матеріалів

- Це вже не просто фотографія, а ціла картина із зображенням

- На підрамнику зображення не помнеться і не порветься

ЩО НЕОБХІДНО, ЩОБ фотографії вийшли МАКСИМАЛЬНО ЯКІСНОЮ:

- Контрастне зображення з високою роздільною здатністю

- Відсутність змазаних частин зображення

- Максимально великі особи і деталі зображення

- Бажано, щоб фото було зроблено днем

27140029_1796317767085653_79107562_o
image

   БАЖАЄТЕ ЗАМОВИТИ ФОТОКАРТИНУ ДЛЯ СЕБЕ, ЗРОБИТИ ПРИЄМНИЙ ПОДАРОК КОХАНІЙ ЛЮДИНІ, БАТЬКАМ, ПОДРУЗІ ЧИ ПРОСТО ПРИКРАСИТИ ІНТЕР'ЄР СВОЄЇ КІМНАТИ- Я З РАРІСТЮ ЗРОБЛЮ ЦЕ ДЛЯ ВАС. ЗВЕРТАЙТЕСЬ

Top