ПОДАРУНКОВІ СЕРТИФІКАТИ

   У сучасному світі одним з найпопулярніших презентів є подарунковий сертифікат на фотосесію батькам або друзям. Адже це прекрасна можливість відобразити найяскравіші моменти і поглянути на себе по-новому. Та й хто в глибині душі не мріє опинитися перед пильним об’єктивом камери і яскравими софітами.

  Якісні та професійні знімки можна помістити в стильні рамочки, що стане не тільки чудовою прикрасою для інтер’єру, але і створить додатковий затишок в будинку. Також, з допомогою фотографій можна “розповісти” про себе друзям в соцмережах. А головне – дивлячись на них, одержувач завжди буде пам’ятати, хто влаштував для нього це чудове фотоприключение!

   Купити такий оригінальний презент можна не втрачаючи дорогоцінного часу, будь це Львів чи інше місто-мільйонник…

Професійні знімки – найбільш пам’ятний презент!

   Щоб Ви не ризикували подарувати “кота в мішку”, Вашій увазі представлені короткі огляди кожної фотосесії. Це може бути зйомка для однієї людини в експрес форматі. Всього за одну годину професійний фотограф зробить до 100 відмінних знімків, а кілька з них будуть оброблені в спеціальному редакторі.

   Більш тривала фотосесія також передбачає участь досвідчених стилістів-візажистів. Вони не тільки зроблять стійкий та якісний макіяж, але і дадуть модні рекомендації щодо бажаного образу. При цьому, місце зйомки залежить від особистих переваг. Це може бути сучасна фотостудія або будь-який інший затишний куточок в улюбленому місті.

Top