БЛОГ

uSNHLph_Ijc

ЯК ВИБРАТИ ФОТОГРАФА НА ВЕСІЛЛЯ

Ви подали заяву в РАГС, через два місяці  весілля. Перед вами виникає безліч нових проблем: пошуки весільної сукні, тамади, музикантів і т. д. Ви витратите чимало сил для організації весільного дня, тож захочете, щоб спогади про ваше весілля залишилися на все життя. Тому одним з найважливіших моментів є правильний вибір весільного фотографа....

 

ДЕТАЛЬНІШЕ.....

DSC_0754-1024x681

ПОДАРУНКОВИЙ СЕРТИФІКАТ

 

У сучасному світі одним з найпопулярніших презентів є подарунковий сертифікат на фотосесію батькам або друзям. Адже це прекрасна можливість відобразити найяскравіші моменти і поглянути на себе по-новому. Та й хто в глибині душі не мріє опинитися перед пильним об’єктивом камери і яскравими софітами.

ДЕТАЛЬНІШЕ...

rsGBrEjDz2U

НОВОРІЧНА ФОТОСЕСІЯ: ЦІКАВІ ІДЕЇ ТА ПРИКЛАДИ

Наближається Новий 2018-й рік. Зовсім скоро вулиці, будинки, магазини, офіси прикрасяться ялинками і блиснуть різнокольоровими вогниками. Повітря почне випромінювати святкові флюїди, запахи хвої, мандаринів та ідеї для новорічній фотосесії. Якщо ніколи не замислювалися про це раніше і обходилися одиничними розкиданими знімками, то пора заповнити прогалину. Важко знайти більш вдалий час, адже святковий антураж практично готовий, залишилося продумати незначні деталі і приступити до створення своєї особистої або сімейної новорічної фотохроніки.

Top